Danışmalık amacımız, kurumların hedeflerine ulaşırken bilgi teknolojileri altyapılarını daha etkin ve efektif olarak kullanabilmeleri için, IT strateji ve yatırımlarının uygulanmasına ve belirlenmesine katkı sağlamaktır.

Veri Tabanı, Sanallaştırma, Network, Storage, server, desktop, bilgi güvenliği gibi IT’nin en kritik noktalarında müşterilerimiz için en uygun ve uyumlu teknolojileri öneriyoruz. Toplam sahip olma maliyeti (TCO) ve Yatırım geri dönüşü (ROI) analiz çalışmalarını da içeren bu hizmet, sadece kısa değil, orta vadeli hedefler de gözetilerek hazırlanan rapor ve şablonlardan oluşur. Hazırlanan raporlar dahilinde planlama ve acil eylem stratejilerimiz ile bilgi teknolojileri alt yapılarınızda proaktif çözümler üretiyoruz.

Çok geniş bir çalışma alanını kapsayan danışmanlık hizmetimiz, network-bilgi güvenliği altyapılarından, ihtiyaca en uygun cevap ve servis verebilecek DataCenter in seçimine kadar hem altyapılar hem de bu altyapılar üzerinde çalışacak olan uygulama ve servislerin değerlendirilmesi, mümkünse atölye ortamında test edilmesi, uyumluluk durumunun tespit edilmesi gibi uzun soluklu ve detaylı adımlardan oluşmaktadır.

Metod ve modeliyle şirket verimlilik ve karlılığına katkı sağlayacak IT projeleri üretmek ve üretilen projelerin proaktif olarak işletilmesi için destek hizmetlerimiz ile kurumsal müşterilerimizin çözüm ortağı olarak katma değer sağlıyoruz.

Çözümlerimiz için Bizimle iletişime geçin iletişim